Topowe firmy

Profi Competence Europe Sp. z o.o.

Profi Competence Europe jest firmą skupiającą doświadczonych specjalistów reprezentujących wiele dziedzin związanych z rozwojem i badaniem człowieka. Ponad piętnastoletnie doświadczenie zespołu psychologów, socjoterapeutów, trenerów biznesu, coachów, ekspertów z branży rozwoju osobistego a także specjalistów z dziedziny edukacji pozwoliło na zbudowanie największej bazy testów kompetencji i osobowości online ? Baza Profi Competence. Baza ta powstała jako efekt długoletniej pracy specjalistów, którzy udowodnili, że testy psychometryczne są nieocenionym narzędziem wspierającym rozwój osobisty i zawodowy człowieka, a także są nieocenione w pracy specjalistów. Zanim testy stały się ogólnie dostępne przeprowadziliśmy blisko 11 tysięcy badań wśród pracowników firm a także uczniów i studentów. Pozwoliły one dopasować narzędzia do potrzeb naszych klientów. W efekcie stworzyliśmy solidne, odpowiednio wyselekcjonowane produkty, spełniające wygórowane wskaźniki jakościowe. W szerokim wachlarzu testów można znaleźć profesjonalne narzędzia psychometryczne doskonałe dla szkół, uczelni wyższych, instytucji, ale również dla biznesu czy też użytku indywidualnego. Wszystkie nasze testy są bardzo intuicyjne. Zwieńczony jest szczegółowym, przejrzystym i zrozumiałym dla Klienta raportem.

Szkoły - pedagodzy i nauczyciele, jak również pracownicy biur karier czy też rodzice i opiekunowie dzieci młodszych w ofercie przygotowanej dla edukacji (PC EDUCATION) odnajdą testy i kwestionariusze służące do analizowania predyspozycji zawodowych, interpersonalnych, zdolności liderskich, osobowościowych i wielu innych uczniów i studentów. Pedagodzy otrzymają wartościowe raporty, stanowiące bazę do planowania ścieżki kariery, dalszej ścieżki rozwoju osobistego czy też zbadania predyspozycji zawodowych badanej osoby.

Obecnie dostępnych jest wiele innowacyjnych narzędzi po które chętnie sięgają właściciele firm - usprawniających organizację pracy, pomagających w osiąganiu optymalnych rezultatów, ale także podwyższających prestiż działalności. Testy psychometryczne są takim narzędziem. Każda firma oraz instytucja powinna włączyć testy psychometryczne do swojej codziennej pracy. W ofercie dla firm i instytucji, jak również działów HR, urzędów pracy i pokrewnych jednostek (PC BUISNESS) zostały zebrane wszystkie testy służące do przeprowadzenia efektywnego procesu rekrutacji, zbadania osobowości i kompetencji pracowników, a także określenia potrzeb szkoleniowych - w celu zaplanowania rozwoju i wyznaczenia dalszej ścieżki kariery.

Propozycja PC BUISNESS to także zbiór perfekcyjnie zaprojektowanych narzędzi dedykowanych dla psychologów, coachów i doradców zawodowych służących do diagnozy, prowadzenia konsultacji i pracy nad obszarami wymagającymi rozwoju. Klienci indywidualni w celu poznania swoich predyspozycji i ograniczeń, a także poszukujący własnej drogi zawodowej mają możliwość skorzystać z zestawu testów lub też z pojedynczych testów dla osób indywidualnych, takich które wydadzą się im potrzebne na danym etapie życia (PC INDIVIDUAL). Testy dla osób indywidualnych pozwalają na poznanie kompetencji i predyspozycji osobowościowych, międzyludzkich i zawodowych. Każdy z testów zakończony jest raportem. Raport umożliwi pełniej zrozumieć ważne dla nas, badane obszary, jak również zdiagnozować dobre strony a także aspekty do dalszej pracy. Aby odpowiednio rozpocząć proces samodoskonalenia możemy potrzebować konsultacji ze specjalistą. Na witrynie Profi Competence w zakładce KONSULTANCI klienci zainteresowani omówieniem rezultatów swojego testu, jak również planu procesu rozwoju na bazie wypływających z testu rekomendacji będą w stanie skorzystać z bazy konsultantów z całej Polski. Akredytowani konsultanci PCT, psycholodzy, coache, doradcy zawodowi i specjaliści wielu innych zakresów dostępni są w jednym miejscu ? w Bazie Konsultantów Profi Competence. Konsultacje na podstawie indywidualnych preferencji będą mogły być przeprowadzane zdalnie lub też podczas spotkań indywidualnych.

Profi Competence oferuje nie tylko gotowe produkty, ale także rozbudowane, zakończone certyfikatem szkolenia (PC TRAINING), pozwalające na wykonywanie zawodów związanych z badaniem i rozwojem człowieka przy użyciu narzędzi psychometrycznych. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów z unikalnym doświadczeniem w dziedzinie coachingu i rozwoju osobistego, którzy nieustannie doszkalają się i pracują aktywnie w zawodzie. Każdy przeszkolony uczestnik przyswaja specjalistyczną wiedzę psychologiczną a także uzyskuje akredytację umożliwiającą wykorzystanie narzędzi na szkoleniach i indywidualnych sesjach. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat Profi Competence, który upoważnia do zakupu Dedykowanych Licencji z dostępem do bazy testów i narzędzi razem z z raportami rekomendacjami w atrakcyjnych cenach.

Proficompetence

Profi Competence Europe Sp. z o.o.

Aleja Piastów 75/3, Szczecin, 70-326, PL

• Telefon: 91 453 01 55

pablosy.pl© 2011